Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


There you're fantasy cand be free
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Here's Love

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Love

Love


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Right behind you!

Here's Love Empty
MesajSubiect: Here's Love   Here's Love I_icon_minitimeVin 27 Aug - 3:41

Nume: Andrada
Porecla: Love (cel putin aici)
Varsta: 16 ani
Localitatea: Tulcea
Muzica preferata: Pop, rock
Filme preferate: The Shawshank Redemption, The Bucket List, Legends of the Fall, P.S. I love you
Culoare preferata: Rosu, verde si alb
Imi plac: Vara, soarele, nisipul fierbinte, valurile, Franta, istoria, prozatorii clasici, perioada interbelica romana, chimia si biologia, muzica la vioara, dupa-amiezile lungi, florile roz, parfumurile frantuzesti, bijuteriile fine, pielea bronzata, parul blond, visele, calatoriile, caii si echitatia.
Nu-mi plac: Plictiseala, oamenii care-mi seamana prea mult, prozatorii slabi, oamenii care mananca/gatesc cai.
Sunt: Visatoare, romantica, ambitioasa, sociabila.
Altceva: Two wrongs don't make a right, but they make a good excuse.


Ultima editare efectuata de catre Love in Vin 27 Aug - 20:25, editata de 1 ori
Sus In jos
●ω● Freaxx
Admin
●ω● Freaxx


Mesaje : 47
Data de inscriere : 27/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Galati

Here's Love Empty
MesajSubiect: Re: Here's Love   Here's Love I_icon_minitimeVin 27 Aug - 3:49

welcome there >:D<
mersi ca te-ai inregistrat si deabea astept sa-ti vad fic-urile >:D<
Sus In jos
http://free-fantasy.omgforum.net
Love

Love


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Right behind you!

Here's Love Empty
MesajSubiect: Re: Here's Love   Here's Love I_icon_minitimeVin 27 Aug - 3:53

Multumesc mult pentru intampinare ! ^__^ Eu nu prea am mai scris in ultima vreme, insa imi face placere sa citesc (si ocazional sa mai scriu cate-o critica) alte povesti asa ca o sa mai las din cand in cand cate un comentariu.
O sa postez insa un fic (al unei prietene, care mi-a dat acordul) in limba engleza ^__^
Ne vedem pe forum! ^__^
Sus In jos
Topaz
Critic
Topaz


Mesaje : 20
Data de inscriere : 27/08/2010
Localizare : Find me

Here's Love Empty
MesajSubiect: Re: Here's Love   Here's Love I_icon_minitimeVin 27 Aug - 18:08

Hey there ^^ știu că ai ajuns aici înaintea mea, dar am vrut neapărat să te întâmpin ca să te întreb ceva.
Dar mai întâi have fun here și lectură plăcută Peace și în caz că te întrebi cine sunt, sunt Morti. Remember me? :]]
Well, mah q: știu că aveai un fic cu Kaleido Star. L-ai terminat? Dacă da, o să-l postezi? :3
Sus In jos
Love

Love


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Right behind you!

Here's Love Empty
MesajSubiect: Re: Here's Love   Here's Love I_icon_minitimeVin 27 Aug - 19:24

Uuu, Morti! ^__^ Ma bucur sa dau de tine si pe-aici (deja ma simteam cam straina printre atatia autori pe care nu-i cunosc ^^" ).
Normal ca te-am recunoscut (te stiu si dupa isername-ul Topaz, pentru ca mi-a placut intotdeauna ^^).
Eu ... cu fic-ul meu ... nici nu stiu ce-ar mai trebui sa mai fac.Adica m-am apucat sa-l scriu pe la 14 ani si acum am 16 si mi-am schimbat stilul (nu radical, insa ... cred ca se vad diferente) si ... nici n-am mai scris de mult timp (eu sunt acum la profil de bio-chimie la liceu si m-am concentrat pe astea).
Ma gandesc ca nu prea are sens daca incep sa-l poestez si la un moment dat ma opresc, pentru ca n-am mai continuat ... Oricum, voi vedea eu.Poate ma loveste inspiratia intre timp Sleep

Merci mult de intampinare si ... ne vedem pe forum. Pink 1
Sus In jos
Continut sponsorizat





Here's Love Empty
MesajSubiect: Re: Here's Love   Here's Love I_icon_minitime

Sus In jos
 
Here's Love
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Free Fantasy :: ●ω● Cafenea ●ω● :: ◐ Prezentari ◑-
Mergi direct la: