Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


There you're fantasy cand be free
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ஐ Regulament Fan-Fiction

In jos 
AutorMesaj
●ω● Freaxx
Admin
●ω● Freaxx


Mesaje : 47
Data de inscriere : 27/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Galati

ஐ Regulament Fan-Fiction Empty
MesajSubiect: ஐ Regulament Fan-Fiction   ஐ Regulament Fan-Fiction I_icon_minitimeJoi 26 Aug - 6:44

ஐ Nu plagiati de pe alte forumuri! Daca va prind primiti ban. Pe forum va puteti folosi de ideea altcuiva, doar cu acordul acelei peroane si vreau sa vad dovada ca si-a dat acordul!
ஐ Intervalul maxim de postare al capitolelor este de o saptamana. Daca intr-o saptamana nu ati postat urmatorul capitol, ficul se duce direct la arhiva. Il puteti recupera printr-un moderator/ admin.
ஐ Nu cenzurati! Nu cred ca in carti vedeti stelute, punctulete si alte semne nu? S-au inventat si avertizarile, adica: +15 sau +18. Daca numai la cateva capitole trebuie avertizare atunci le puneti cand postati capitolul. Prin cateva capitole se inteleg 2-3-4, dar daca la mai multe trebuie avertizare atunci puneti avertizarea in descrierea topicului cu fic.
ஐ Cand va postati un fic, va rog sa-l integrati in categoria potrivita.
ஐ Puteti sa va scrieti ficul cu alta culoare, inafara de rosu, decat cea originala, dar trebuie sa folositit aceeasi culoare la fiecare capitol. In niciun caz sa nu vad un capitol negru, unul albastru, rosu, verde... nu vreau curcubeu!
ஐ Fiti cu ochii pe aici, caci e posibil sa mai apara reguli!
Sus In jos
http://free-fantasy.omgforum.net
 
ஐ Regulament Fan-Fiction
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Free Fantasy :: ●ω● Suport ●ω● :: ◐ Reguli ◑-
Mergi direct la: