Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


There you're fantasy cand be free
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 I'm ySsa

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ySsa

ySsa


Mesaje : 7
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

I'm ySsa Empty
MesajSubiect: I'm ySsa   I'm ySsa I_icon_minitimeVin 27 Aug - 4:13

Nume: Cristina
Porecla:yssa
Varsta: 15 ani
Localitatea: Galati
Muzica preferata: rock, punk si cateva melodii pop
Filme preferate: Pearl Harbor, A walk to remember, Troy, New moon, Tristan and Isolde, One litre of tears(serial), The vampire diaries(serial), Jeux d'enfants, Pirates of the caribbean, Lord of the rings, Harry Potter, Merlin(serial), Titanic, Alice in wonderland, Touch the top of the world, Flyboys, Awake
Culoare preferata: albastru si verde
Imi place: adolescenta, chitara, muzica, fotografia, arta, matematica, sa citesc, nisipul, rasaritul, oamenii care au ambitie, romantismul, ochii verzi, Franta, Anglia, Canada, Olanda, Alexandre Dumas, geografia, sa calatoresc, anatomia, bratarile prieteniei, istoria, chimia, pistruii, ploaia, noaptea...
Nu-mi place: tradarea, persoanele care nu pretuiesc ce au, latina, faptul ca oamenii distrug planeta, poluarea, politica...
Sunt: o fata obisnuita dar diferita de restul. Am anumite scopuri in viata, pe care unii le cred imposibil de realizat, dar eu cred cu tarie in el. Sunt indignata de indiferenta unor oameni cu privire la lumea din jur. Admir oamenii care fac ceva bun pt cei din jurul lor.
Altceva: nimic.
Sus In jos
●ω● Freaxx
Admin
●ω● Freaxx


Mesaje : 47
Data de inscriere : 27/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Galati

I'm ySsa Empty
MesajSubiect: Re: I'm ySsa   I'm ySsa I_icon_minitimeVin 27 Aug - 4:18

welcome there >:D<
mersi ca te-ai inregistrat si iti astept fic-urile >:D<

si tu din galati?:O
wow... another surprise...
Sus In jos
http://free-fantasy.omgforum.net
ySsa

ySsa


Mesaje : 7
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

I'm ySsa Empty
MesajSubiect: Re: I'm ySsa   I'm ySsa I_icon_minitimeVin 27 Aug - 4:22

da, din galati.
nice to meet everyone!
Sus In jos
Continut sponsorizat





I'm ySsa Empty
MesajSubiect: Re: I'm ySsa   I'm ySsa I_icon_minitime

Sus In jos
 
I'm ySsa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Free Fantasy :: ●ω● Cafenea ●ω● :: ◐ Prezentari ◑-
Mergi direct la: