Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Buna! Ma bucur ca treci pe aici si stiu ca aceasta casuta este enervanta, dar chiar am vrut-o. Sper sa te inregistrezi si sa ne incanti cu povestile tale. Aici este un loc pentru orice poveste.
>:D< Hope u're register >:D<
Free Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


There you're fantasy cand be free
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ஐ Regulament critici

In jos 
AutorMesaj
●ω● Freaxx
Admin
●ω● Freaxx


Mesaje : 47
Data de inscriere : 27/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Galati

ஐ Regulament critici Empty
MesajSubiect: ஐ Regulament critici   ஐ Regulament critici I_icon_minitimeSam 28 Aug - 3:17

ஐ Trebuie sa sesizati orice greseala, nu conteaza cat de mica ar fi, trebuie sesizata.
ஐStiu ca veti fi duri, dar drepti, in comentariile voastre, dar exista o limita. Nu vreau sa spuneti de un fic ca nu are niciun rost sa mai fie continuat. Nu va place fic-ul, nu va ocupati de el sa fie clar!
ஐAs prefera ca pe langa critica, sa va spuneti si parerea voastra, ca orice alt cititor.
ஐTrebuie sa comentati fiecare capitol, sa nu cumva sa sariti peste unul. Daca din nu stiu ce cauza, nu ati reusit sa cititi un capitol si deja s-a postat inca unul, atunci in postul vostru va trebui sa le comentati pe ambele.
ஐDupa ce ultimul capitol a fost postat, comentul va contine chart-ul realizat de Seungi.
Daca aveti sugestii pentru reguli, faceti topic la Nelamuriri/Sugestii
Sus In jos
http://free-fantasy.omgforum.net
●ω● Freaxx
Admin
●ω● Freaxx


Mesaje : 47
Data de inscriere : 27/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Galati

ஐ Regulament critici Empty
MesajSubiect: Re: ஐ Regulament critici   ஐ Regulament critici I_icon_minitimeSam 28 Aug - 4:05

ஐLa propunerea lui Topaz m-am gandit sa schimb o regula, defapt sa o elimin. M-am hotarat ca fiecare autor sa faca cerere pentru cel putin un critic. Este obligatoriu ca cel putin un critic sa accepte cererea. Cel ce va accepta este obligat sa comenteze fiecare capitol al fic-ului, acesta va fi criticul principal al fic-ului. Bineinteles ca si ceilalti critici vor putea sa comenteze la fic-urile in care nu sunt ei principalii.
Sus In jos
http://free-fantasy.omgforum.net
 
ஐ Regulament critici
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Critici
» Cereri pentru critici
» ஐ Regulament Fan-Fiction
» ஐ Regulament general

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Free Fantasy :: ●ω● Suport ●ω● :: ◐ Reguli ◑-
Mergi direct la: